Przejdź do treści

Skontaktuj się z nami i sprawdź
czy możesz pozyskać białe certyfikaty!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czy modernizacja jaką planujesz zrealizować kwalifikuje się do pozyskania białych certyfikatów (a później spieniężenia ich) to niezwłocznie skontaktuj się z nami. Szczegółowa lista zawierająca pełen wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej za które można otrzymać białe certyfikaty jest zamieszczona w Obwieszczeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 30 listopada 2021 r. w sprawie szczegółowego wykazu przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej. Napisz lub zadzwoń do nas i sprawdź czy możesz pozyskać te środki.

ON/OFF ENERGY sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa

Skontaktuj się z nami i sprawdź
czy możesz pozyskać białe certyfikaty!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czy modernizacja jaką planujesz kwalifikuje się do pozyskania białych certyfikatów (a później spieniężenia ich) to niezwłocznie skontaktuj się z nami. Szczegółowa lista zawierająca pełen wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej za które można otrzymać białe certyfikaty jest zamieszczona w Obwieszczeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 30 listopada 2021 r. w sprawie szczegółowego wykazu przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej. Napisz lub zadzwoń do nas i sprawdź czy możesz pozyskać te środki.

ON/OFF ENERGY sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 37/58
01-625 Warszawa

Administratorem danych osobowych jest ON/OFF ENERGY sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Adama Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa. Administrator danych dokonał wyznaczenia Inspektora Ochrony Danych (,,IOD”), adres email: biuro@onoffenergy.pl. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przy czym prawnie usprawiedliwiony interes realizowany przez Administratora należy rozumieć jako udzielenie odpowiedzi na zapytanie lub udzielenia odpowiedzi na przekazaną wiadomość.